post

Besmellah

Plate-05-670x300

پلاک LED محصول مشترک خلاقیت و فناوری نوین است که در شرکت Master Light “استاد نور” تولید می شود؛ با این تکنولوژی جلوی درب منازل نه تنها روشن می شود بلکه به منظور مشاهده پلاک ساختمان دیگر نیاز به دقت زیاد نیست، بعلاوه LED استفاده شده در این پلاک ها باعث می شود تا در شب و روز پلاک درب منزل شما بدرخشد.

پلاک LED با مصرف بسیار پایین خود و عمر بالای آن باعث شده تا با گارانتی تعویض ارائه شود؛ لازم به ذکر است در اقدامی هماهنگ بیش از 6000 منزل در تهران تا پایان سال 93 در فاز اولیه و آزمایشی از این نوع پلاک بهره مند شده اند؛ خیلی وقت ها محدودیت زمان و عجله مانع از پیدا کردن آدرس دقیق خانه می شود، اما پلاک LED به عنوان یک اطلاع رسانی عمل می کند و به فضای شهری زیبایی بسیار مطلوبی می بخشد.

تکنولوژی پلاک LED بر اساس آخرین فن آوری های روز دنیا تولید شده، به همین دلیل توانسته ایم این نوع پلاک را در برابر انواع تغییرات دمایی و الکتریکی مقاوم سازی نماییم؛ دقت نمایید که معیار اصلی تعیین کننده در قیمت پلاک های LED تعداد، نوع جنس و مرغوب بودن LEDهای به کار رفته در آن می باشد.

Plate-04-670x300پلاک های استیل در انواع طرح، رنگ و اندازه

پلاک های استیل بدلیل جدا بودن اعداد و حروف، کار را برای چینش بصورت تک رقمی دو رقمی و حتی استفاده از اعداد و حروف کنار هم یا زیر هم بسیار آسان کرده است.

Plate-03-670x300پلاک های شیشه ای مجهز به لامپ حبابی و یا ژله ای

این نوع پلاک ها ظاهر بسیار زیبایی دارند اما طوع عمر چراغ ها کم و تعویض آنها سخت است.

Plate-02-670x300پلاک های خورشیدی در انواع طرح

این نوع پلاک ها مناسب منزل های هستند که نور خورشید مستقیم به پنل خورشیدی آنها بتابد؛ منزل هایی که درب آنها شمالی باشد و مانع ای جلوی نور خورشید را نگیرد.

Plate-01-670x300پلاک های شبتاب

اگر از قیمت این نوع پلاک صرف نظر کنیم، پلاک های شب تاب زیبایی و درخشندگی ملایمی دارند که باعث احساس آرامش می شوند.

تلفن ویژه سفارشات: 09120676760

ورود به فروشگاه آنلاین برای انتخاب پلاک

TopButtom

برای دریافت پوستر روی تصویر بالا کلیک نمایید.